| Marka Adı: | TAKUMI |
| Model Numarası: | R6GC1-77U |
| Adedi: | 1 adet |
| Teslim Zamanı: | Çelik |
| Ödeme Şartları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Kojenerasyon motoru için Yüksek Verimli Hızlı Teslimat Doğal Gaz Jeneratörü Bujisi
Şartname:
| Modeli | R6GC1-77U |
| Konu Boyutu | M18x1.5 |
| Ulaşmak | 25,5 mm |
| Altıgen | 20,8 mm |
| Koltuk Tipi | Düz |
| Açıklık | 0,3 mm |
| Elektrot Tipi | Ön oda |
| Direnç | Evet |
Çapraz referans:
12919695
Başvuru için:
![]()
![]()
![]()
Paketleme ve teslimat:
1) Plastik kutu
2) Müşterinin gereksinimleri olarak.
Şirket Profili:
TAKUMI, 1961 yılından bu yana ISO 9000,TS 16949 Kalite Sistem Sertifikasına sahip Çin'in 1 numaralı buji üreticisidir.Ürünlerimizin yüksek kalitesi tüm dünyadaki ünlü markalarla aynı olup fiyatlarımız daha rekabetçidir.
![]()
Avantajlarımız:
1. Sektörde 50 yılı aşkın deneyim
2. ISO9001, TS 16949 kalite sistem sertifikasına sahip ürünler
3. Yüksek kaliteyi sağlamak için iyi hammadde ve ileri teknoloji
4. Güvenilir performans ve rekabetçi fabrika fiyatı ile çeşitlendirilmiş ürünler
5. Kaliteye ve %100 denetime sıkı sıkıya bağlıyız
6. Profesyonel teknik destek ve servis.
| Marka Adı: | TAKUMI |
| Model Numarası: | R6GC1-77U |
| Adedi: | 1 adet |
| Paketleme Ayrıntıları: | Teneke, Plastik kutu, beyaz kutu, Karton |
| Ödeme Şartları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Kojenerasyon motoru için Yüksek Verimli Hızlı Teslimat Doğal Gaz Jeneratörü Bujisi
Şartname:
| Modeli | R6GC1-77U |
| Konu Boyutu | M18x1.5 |
| Ulaşmak | 25,5 mm |
| Altıgen | 20,8 mm |
| Koltuk Tipi | Düz |
| Açıklık | 0,3 mm |
| Elektrot Tipi | Ön oda |
| Direnç | Evet |
Çapraz referans:
12919695
Başvuru için:
![]()
![]()
![]()
Paketleme ve teslimat:
1) Plastik kutu
2) Müşterinin gereksinimleri olarak.
Şirket Profili:
TAKUMI, 1961 yılından bu yana ISO 9000,TS 16949 Kalite Sistem Sertifikasına sahip Çin'in 1 numaralı buji üreticisidir.Ürünlerimizin yüksek kalitesi tüm dünyadaki ünlü markalarla aynı olup fiyatlarımız daha rekabetçidir.
![]()
Avantajlarımız:
1. Sektörde 50 yılı aşkın deneyim
2. ISO9001, TS 16949 kalite sistem sertifikasına sahip ürünler
3. Yüksek kaliteyi sağlamak için iyi hammadde ve ileri teknoloji
4. Güvenilir performans ve rekabetçi fabrika fiyatı ile çeşitlendirilmiş ürünler
5. Kaliteye ve %100 denetime sıkı sıkıya bağlıyız
6. Profesyonel teknik destek ve servis.