| Marka Adı: | TAKUMI |
| Model Numarası: | S-R6A19 |
| Adedi: | 1 adet |
| Teslim Zamanı: | Çelik |
| Ödeme Şartları: | Özelleştirilmiş |
MWM TCG2016 Jeneratör için Uygun Verimli Deponi Gazı Jeneratörü Ateşleme Parçaları Buji
Özellikler:
| Model | S-R6A15 |
| Diş Boyutu | M18x1.5 |
| Erişim | 26mm |
| Altıgen | 22.2mm |
| Oturma Tipi | Düz |
| Boşluk | 0.3mm |
| Elektrot Tipi | Ön Oda |
| Direnç | evet |
Çapraz referans:
Uygula:
![]()
![]()
![]()
Paketleme ve teslimat:
1) 1 adet plastik kutuda, 10 adet orta kutuda.
2) 4 adet blister ambalajda.
3) Müşterinin gereksinimlerine göre.
![]()
Şirket Profili:
TAKUMI, 1961'den beri Çin'in 1 numaralı buji üreticisidir, ISO 9000, TS 16949 Kalite Sistemi Sertifikasına sahiptir. Ürünlerimizin yüksek kalitesi, dünya çapındaki ünlü markalarla aynıdır, ancak fiyatımız daha rekabetçidir.
![]()
Avantajlarımız:
1. Sektörde 50 yılı aşkın deneyim
2. ISO9001, TS 16949 kalite sistemi sertifikalı ürünler
3. Yüksek kaliteyi sağlamak için iyi hammadde ve gelişmiş teknoloji
4. Güvenilir performans ve rekabetçi fabrika fiyatı ile çeşitlendirilmiş ürünler
5. Kaliteye sıkı bağlılık ve %100 denetim
6. Profesyonel teknik destek ve hizmet.
| Marka Adı: | TAKUMI |
| Model Numarası: | S-R6A19 |
| Adedi: | 1 adet |
| Paketleme Ayrıntıları: | Teneke, Plastik kutu, beyaz kutu, Karton |
| Ödeme Şartları: | Özelleştirilmiş |
MWM TCG2016 Jeneratör için Uygun Verimli Deponi Gazı Jeneratörü Ateşleme Parçaları Buji
Özellikler:
| Model | S-R6A15 |
| Diş Boyutu | M18x1.5 |
| Erişim | 26mm |
| Altıgen | 22.2mm |
| Oturma Tipi | Düz |
| Boşluk | 0.3mm |
| Elektrot Tipi | Ön Oda |
| Direnç | evet |
Çapraz referans:
Uygula:
![]()
![]()
![]()
Paketleme ve teslimat:
1) 1 adet plastik kutuda, 10 adet orta kutuda.
2) 4 adet blister ambalajda.
3) Müşterinin gereksinimlerine göre.
![]()
Şirket Profili:
TAKUMI, 1961'den beri Çin'in 1 numaralı buji üreticisidir, ISO 9000, TS 16949 Kalite Sistemi Sertifikasına sahiptir. Ürünlerimizin yüksek kalitesi, dünya çapındaki ünlü markalarla aynıdır, ancak fiyatımız daha rekabetçidir.
![]()
Avantajlarımız:
1. Sektörde 50 yılı aşkın deneyim
2. ISO9001, TS 16949 kalite sistemi sertifikalı ürünler
3. Yüksek kaliteyi sağlamak için iyi hammadde ve gelişmiş teknoloji
4. Güvenilir performans ve rekabetçi fabrika fiyatı ile çeşitlendirilmiş ürünler
5. Kaliteye sıkı bağlılık ve %100 denetim
6. Profesyonel teknik destek ve hizmet.