|
|
| Marka Adı: | TAKUMI |
| Model Numarası: | R5B12-77 |
| Adedi: | 1 adet |
| Teslim Zamanı: | Çelik |
| Ödeme Şartları: | Özelleştirilmiş |
GUASCOR FG180 WARTSILA W28SG WAUKESHA at Serisi Gaz Motorları için OEM Toptan Endüstriyel Buji
Şartname:
| ModelR10P3 | R5B12-77 |
| Diş Boyutu | M18x1.5 |
| Erişim | 20.6mm |
| Altıgen | 22.2mm |
| Conta Tipi | Conta |
| Boşluk | 0.3mm |
| Elektrot Tipi | "J" Boşluklu endüstriyel elektrot |
Çapraz referans:
Uygulama:
![]()
![]()
![]()
Paketleme ve teslimat:
1) plastik kutu
2) Müşterinin gereksinimlerine göre.
Şirket Profili:
TAKUMI, 1961'den beri Çin'in 1 numaralı buji üreticisidir, ISO 9000, TS 16949 Kalite Sistemi Sertifikasına sahiptir. Ürünlerimizin yüksek kalitesi, dünya çapındaki ünlü markalarla aynıdır, ancak fiyatımız daha rekabetçidir.
![]()
Avantajlarımız:
1. Sektörde 50 yılı aşkın deneyim
2. ISO9001, TS 16949 kalite sistemi sertifikalı ürünler
3. Yüksek kaliteyi sağlamak için iyi hammadde ve gelişmiş teknoloji
4. Güvenilir performans ve rekabetçi fabrika fiyatı ile çeşitlendirilmiş ürünler
5. Kaliteye sıkı bağlılık ve %100 denetim
6. Profesyonel teknik destek ve hizmet.
|
| Marka Adı: | TAKUMI |
| Model Numarası: | R5B12-77 |
| Adedi: | 1 adet |
| Paketleme Ayrıntıları: | Teneke, Plastik kutu, beyaz kutu, Karton |
| Ödeme Şartları: | Özelleştirilmiş |
GUASCOR FG180 WARTSILA W28SG WAUKESHA at Serisi Gaz Motorları için OEM Toptan Endüstriyel Buji
Şartname:
| ModelR10P3 | R5B12-77 |
| Diş Boyutu | M18x1.5 |
| Erişim | 20.6mm |
| Altıgen | 22.2mm |
| Conta Tipi | Conta |
| Boşluk | 0.3mm |
| Elektrot Tipi | "J" Boşluklu endüstriyel elektrot |
Çapraz referans:
Uygulama:
![]()
![]()
![]()
Paketleme ve teslimat:
1) plastik kutu
2) Müşterinin gereksinimlerine göre.
Şirket Profili:
TAKUMI, 1961'den beri Çin'in 1 numaralı buji üreticisidir, ISO 9000, TS 16949 Kalite Sistemi Sertifikasına sahiptir. Ürünlerimizin yüksek kalitesi, dünya çapındaki ünlü markalarla aynıdır, ancak fiyatımız daha rekabetçidir.
![]()
Avantajlarımız:
1. Sektörde 50 yılı aşkın deneyim
2. ISO9001, TS 16949 kalite sistemi sertifikalı ürünler
3. Yüksek kaliteyi sağlamak için iyi hammadde ve gelişmiş teknoloji
4. Güvenilir performans ve rekabetçi fabrika fiyatı ile çeşitlendirilmiş ürünler
5. Kaliteye sıkı bağlılık ve %100 denetim
6. Profesyonel teknik destek ve hizmet.