| Marka Adı: | TAKUMI |
| Model Numarası: | S-R6A21 |
| Adedi: | 1 adet |
| Teslim Zamanı: | Çelik |
| Ödeme Şartları: | Özelleştirilmiş |
Perkins Jeneratörü için Uygun Parçalar
Özellikler:
| Model | S-R6A21 |
| İp boyutu | M18x1.5 |
| Erişim | 28.5mm |
| Hex. | 22.2mm |
| Koltuk tipi | Düz |
| Boşluk | 0.3mm |
| Elektrot Türü | Ön oda |
| Direnç | - Evet. |
Çapraz referans:
Başvuru:
![]()
![]()
![]()
Paketleme ve teslimat:
1) 1 adet plastik kutuda, 10 adet orta kutuda.
2) 4 adet blister paketinde.
3) Müşterinin gereksinimlerine göre.
![]()
Şirket Profili:
TAKUMI, 1961'den bu yana Çin'de 1 numaralı buhar fişek üreticisidir ve ISO 9000, TS 16949 Kalite Sistemi Sertifikası'na sahiptir.Ürünlerimizin yüksek kalitesi tüm dünyada ünlü markalarla aynıdır, fiyatımız ise daha rekabetçidir.
![]()
Avantajlarımız:
1Endüstride 50 yıldan fazla deneyim
2ISO9001, TS 16949 kalite sistemi sertifikası altında ürünler
3Yüksek kaliteyi sağlamak için iyi hammaddeler ve gelişmiş teknoloji
4Güvenilir performans ve rekabetçi fabrika fiyatına sahip çeşitlendirilmiş ürünler
5Kalite ve % 100 denetim konusunda sıkı.
6Profesyonel teknik destek ve servis.
| Marka Adı: | TAKUMI |
| Model Numarası: | S-R6A21 |
| Adedi: | 1 adet |
| Paketleme Ayrıntıları: | Teneke, Plastik kutu, beyaz kutu, Karton |
| Ödeme Şartları: | Özelleştirilmiş |
Perkins Jeneratörü için Uygun Parçalar
Özellikler:
| Model | S-R6A21 |
| İp boyutu | M18x1.5 |
| Erişim | 28.5mm |
| Hex. | 22.2mm |
| Koltuk tipi | Düz |
| Boşluk | 0.3mm |
| Elektrot Türü | Ön oda |
| Direnç | - Evet. |
Çapraz referans:
Başvuru:
![]()
![]()
![]()
Paketleme ve teslimat:
1) 1 adet plastik kutuda, 10 adet orta kutuda.
2) 4 adet blister paketinde.
3) Müşterinin gereksinimlerine göre.
![]()
Şirket Profili:
TAKUMI, 1961'den bu yana Çin'de 1 numaralı buhar fişek üreticisidir ve ISO 9000, TS 16949 Kalite Sistemi Sertifikası'na sahiptir.Ürünlerimizin yüksek kalitesi tüm dünyada ünlü markalarla aynıdır, fiyatımız ise daha rekabetçidir.
![]()
Avantajlarımız:
1Endüstride 50 yıldan fazla deneyim
2ISO9001, TS 16949 kalite sistemi sertifikası altında ürünler
3Yüksek kaliteyi sağlamak için iyi hammaddeler ve gelişmiş teknoloji
4Güvenilir performans ve rekabetçi fabrika fiyatına sahip çeşitlendirilmiş ürünler
5Kalite ve % 100 denetim konusunda sıkı.
6Profesyonel teknik destek ve servis.