| Marka Adı: | TAKUMI |
| Model Numarası: | S-R6A21 |
| Adedi: | 1 adet |
| Teslim Zamanı: | Çelik |
| Ödeme Şartları: | Özelleştirilmiş |
Perkins 4006 4008 4012 Doğal Gaz Motoru için Uygun Geliştirilmiş Performans İridyum Elektrotlu Buji
Özellikler:
| Model | S-R6A21 |
| Diş Boyutu | M18x1.5 |
| Erişim | 28.5mm |
| Altıgen | 22.2mm |
| Oturma Tipi | Düz |
| Boşluk | 0.3mm |
| Elektrot Tipi | Ön Oda |
| Direnç | evet |
Çapraz referans:
Uygulama:
![]()
![]()
![]()
Paketleme ve teslimat:
1) 1 adet plastik kutuda, 10 adet orta kutuda.
2) 4 adet blister ambalajda.
3) Müşterinin gereksinimlerine göre.
![]()
Şirket Profili:
TAKUMI, 1961'den beri Çin'in 1 numaralı buji üreticisidir, ISO 9000, TS 16949 Kalite Sistemi Sertifikasına sahiptir. Ürünlerimizin yüksek kalitesi, dünya çapındaki ünlü markalarla aynıdır, fiyatımız ise daha rekabetçidir.
![]()
Avantajlarımız:
1. Sektörde 50 yılı aşkın deneyim
2. ISO9001, TS 16949 kalite sistemi sertifikalı ürünler
3. Yüksek kaliteyi sağlamak için iyi hammadde ve gelişmiş teknoloji
4. Güvenilir performans ve rekabetçi fabrika fiyatı ile çeşitlendirilmiş ürünler
5. Kaliteye sıkı bağlılık ve %100 denetim
6. Profesyonel teknik destek ve hizmet.
| Marka Adı: | TAKUMI |
| Model Numarası: | S-R6A21 |
| Adedi: | 1 adet |
| Paketleme Ayrıntıları: | Teneke, Plastik kutu, beyaz kutu, Karton |
| Ödeme Şartları: | Özelleştirilmiş |
Perkins 4006 4008 4012 Doğal Gaz Motoru için Uygun Geliştirilmiş Performans İridyum Elektrotlu Buji
Özellikler:
| Model | S-R6A21 |
| Diş Boyutu | M18x1.5 |
| Erişim | 28.5mm |
| Altıgen | 22.2mm |
| Oturma Tipi | Düz |
| Boşluk | 0.3mm |
| Elektrot Tipi | Ön Oda |
| Direnç | evet |
Çapraz referans:
Uygulama:
![]()
![]()
![]()
Paketleme ve teslimat:
1) 1 adet plastik kutuda, 10 adet orta kutuda.
2) 4 adet blister ambalajda.
3) Müşterinin gereksinimlerine göre.
![]()
Şirket Profili:
TAKUMI, 1961'den beri Çin'in 1 numaralı buji üreticisidir, ISO 9000, TS 16949 Kalite Sistemi Sertifikasına sahiptir. Ürünlerimizin yüksek kalitesi, dünya çapındaki ünlü markalarla aynıdır, fiyatımız ise daha rekabetçidir.
![]()
Avantajlarımız:
1. Sektörde 50 yılı aşkın deneyim
2. ISO9001, TS 16949 kalite sistemi sertifikalı ürünler
3. Yüksek kaliteyi sağlamak için iyi hammadde ve gelişmiş teknoloji
4. Güvenilir performans ve rekabetçi fabrika fiyatı ile çeşitlendirilmiş ürünler
5. Kaliteye sıkı bağlılık ve %100 denetim
6. Profesyonel teknik destek ve hizmet.