| Marka Adı: | TAKUMI |
| Model Numarası: | R6GC1-77G6 |
| Adedi: | 1 adet |
| Teslim Zamanı: | Çelik |
| Ödeme Şartları: | Özelleştirilmiş |
Biogazla Çalışan Jeneratör için OEM Çin Tedarikçisi CHP Buji
Şartname:
| Model | R6GC1-77G6 |
| Diş Boyutu | M18x1.5 |
| Ulaşım | 28mm |
| Altıgen | 22mm |
| Oturma Tipi | Düz |
| Boşluk | 0.3mm |
| Elektrot Tipi | Ön Oda |
| Direnç | evet |
Çapraz referans:
CAT 602-7619/346-5123
Uygulama:
![]()
![]()
![]()
Paketleme ve teslimat:
1) plastik kutu, beyaz kağıt kutu
2) Müşterinin gereksinimlerine göre.
![]()
Şirket Profili:
TAKUMI, 1961'den beri Çin'in 1 numaralı buji üreticisidir, ISO 9000, TS 16949 Kalite Sistemi Sertifikasına sahiptir. Ürünlerimizin yüksek kalitesi, dünya çapındaki ünlü markalarla aynıdır, fiyatımız ise daha rekabetçidir.
![]()
Avantajlarımız:
1. Sektörde 50 yılı aşkın deneyim
2. ISO9001, TS 16949 kalite sistemi sertifikalı ürünler
3. Yüksek kaliteyi sağlamak için iyi hammadde ve ileri teknoloji
4. Güvenilir performans ve rekabetçi fabrika fiyatı ile çeşitlendirilmiş ürünler
5. Kaliteye sıkı bağlılık ve %100 denetim
6. Profesyonel teknik destek ve hizmet.
| Marka Adı: | TAKUMI |
| Model Numarası: | R6GC1-77G6 |
| Adedi: | 1 adet |
| Paketleme Ayrıntıları: | Teneke, Plastik kutu, beyaz kutu, Karton |
| Ödeme Şartları: | Özelleştirilmiş |
Biogazla Çalışan Jeneratör için OEM Çin Tedarikçisi CHP Buji
Şartname:
| Model | R6GC1-77G6 |
| Diş Boyutu | M18x1.5 |
| Ulaşım | 28mm |
| Altıgen | 22mm |
| Oturma Tipi | Düz |
| Boşluk | 0.3mm |
| Elektrot Tipi | Ön Oda |
| Direnç | evet |
Çapraz referans:
CAT 602-7619/346-5123
Uygulama:
![]()
![]()
![]()
Paketleme ve teslimat:
1) plastik kutu, beyaz kağıt kutu
2) Müşterinin gereksinimlerine göre.
![]()
Şirket Profili:
TAKUMI, 1961'den beri Çin'in 1 numaralı buji üreticisidir, ISO 9000, TS 16949 Kalite Sistemi Sertifikasına sahiptir. Ürünlerimizin yüksek kalitesi, dünya çapındaki ünlü markalarla aynıdır, fiyatımız ise daha rekabetçidir.
![]()
Avantajlarımız:
1. Sektörde 50 yılı aşkın deneyim
2. ISO9001, TS 16949 kalite sistemi sertifikalı ürünler
3. Yüksek kaliteyi sağlamak için iyi hammadde ve ileri teknoloji
4. Güvenilir performans ve rekabetçi fabrika fiyatı ile çeşitlendirilmiş ürünler
5. Kaliteye sıkı bağlılık ve %100 denetim
6. Profesyonel teknik destek ve hizmet.