| Marka Adı: | TAKUMI |
| Model Numarası: | R6GC1-77G6 |
| Adedi: | 1 adet |
| Teslim Zamanı: | Çelik |
| Ödeme Şartları: | Özelleştirilmiş |
Stabil Performanslı Deponi Gazı Güç Jeneratörü Buji Değişimi 602-7619/346-5123
Şartname:
| Model | R6GC1-77G6 |
| Diş Boyutu | M18x1.5 |
| Erişim | 28mm |
| Altıgen | 22mm |
| Oturma Tipi | Düz |
| Boşluk | 0.3mm |
| Elektrot Tipi | Ön Oda |
| Direnç | evet |
Çapraz referans:
CAT 602-7619/346-5123
Uygulama:
![]()
![]()
![]()
Paketleme ve teslimat:
1) plastik kutu, beyaz kağıt kutu
2) Müşteri gereksinimlerine göre.
![]()
Şirket Profili:
TAKUMI, 1961'den beri Çin'in 1 numaralı buji üreticisidir, ISO 9000, TS 16949 Kalite Sistemi Sertifikasına sahiptir. Ürünlerimizin yüksek kalitesi dünya çapındaki ünlü markalarla aynıdır, fiyatımız ise daha rekabetçidir.
![]()
Avantajlarımız:
1. Sektörde 50 yılı aşkın deneyim
2. ISO9001, TS 16949 kalite sistemi sertifikalı ürünler
3. Yüksek kaliteyi sağlamak için iyi hammadde ve gelişmiş teknoloji
4. Rekabetçi fabrika fiyatı ve güvenilir performans ile çeşitlendirilmiş ürünler
5. Kaliteye sıkı bağlılık ve %100 denetim
6. Profesyonel teknik destek ve hizmet.
| Marka Adı: | TAKUMI |
| Model Numarası: | R6GC1-77G6 |
| Adedi: | 1 adet |
| Paketleme Ayrıntıları: | Teneke, Plastik kutu, beyaz kutu, Karton |
| Ödeme Şartları: | Özelleştirilmiş |
Stabil Performanslı Deponi Gazı Güç Jeneratörü Buji Değişimi 602-7619/346-5123
Şartname:
| Model | R6GC1-77G6 |
| Diş Boyutu | M18x1.5 |
| Erişim | 28mm |
| Altıgen | 22mm |
| Oturma Tipi | Düz |
| Boşluk | 0.3mm |
| Elektrot Tipi | Ön Oda |
| Direnç | evet |
Çapraz referans:
CAT 602-7619/346-5123
Uygulama:
![]()
![]()
![]()
Paketleme ve teslimat:
1) plastik kutu, beyaz kağıt kutu
2) Müşteri gereksinimlerine göre.
![]()
Şirket Profili:
TAKUMI, 1961'den beri Çin'in 1 numaralı buji üreticisidir, ISO 9000, TS 16949 Kalite Sistemi Sertifikasına sahiptir. Ürünlerimizin yüksek kalitesi dünya çapındaki ünlü markalarla aynıdır, fiyatımız ise daha rekabetçidir.
![]()
Avantajlarımız:
1. Sektörde 50 yılı aşkın deneyim
2. ISO9001, TS 16949 kalite sistemi sertifikalı ürünler
3. Yüksek kaliteyi sağlamak için iyi hammadde ve gelişmiş teknoloji
4. Rekabetçi fabrika fiyatı ve güvenilir performans ile çeşitlendirilmiş ürünler
5. Kaliteye sıkı bağlılık ve %100 denetim
6. Profesyonel teknik destek ve hizmet.