| Marka Adı: | TAKUMI |
| Model Numarası: | R6GC1-77G6 |
| Adedi: | 1 adet |
| Teslim Zamanı: | Çelik |
| Ödeme Şartları: | Özelleştirilmiş |
Korrozyona dayanıklı biyogaz ortak üretim motoru kıvılcım fişek 346-5123 için değiştir
Spesifikasyon:
| Model | R6GC1-77G6 |
| İp boyutu | M18x1.5 |
| Erişim | 28 mm |
| Hex. | 22 mm |
| Koltuk tipi | Düz |
| Boşluk | 0.3mm |
| Elektrot Türü | Ön oda |
| Direnç | - Evet. |
Çapraz referans:
CAT 602-7619/346-5123
Başvuru:
![]()
![]()
![]()
Paketleme ve teslimat:
1) plastik kutu, beyaz kağıt kutu
2) Müşterinin gereksinimlerine göre.
![]()
Şirket Profili:
TAKUMI, 1961'den bu yana Çin'de 1 numaralı buhar fişek üreticisidir ve ISO 9000, TS 16949 Kalite Sistemi Sertifikası'na sahiptir.Ürünlerimizin yüksek kalitesi tüm dünyada ünlü markalarla aynıdır, fiyatımız ise daha rekabetçidir.
![]()
Avantajlarımız:
1Endüstride 50 yıldan fazla deneyim
2ISO9001, TS 16949 kalite sistemi sertifikası altında ürünler
3Yüksek kaliteyi sağlamak için iyi hammaddeler ve gelişmiş teknoloji
4Güvenilir performans ve rekabetçi fabrika fiyatına sahip çeşitlendirilmiş ürünler
5Kalite ve % 100 denetim konusunda sıkı.
6Profesyonel teknik destek ve servis.
| Marka Adı: | TAKUMI |
| Model Numarası: | R6GC1-77G6 |
| Adedi: | 1 adet |
| Paketleme Ayrıntıları: | Teneke, Plastik kutu, beyaz kutu, Karton |
| Ödeme Şartları: | Özelleştirilmiş |
Korrozyona dayanıklı biyogaz ortak üretim motoru kıvılcım fişek 346-5123 için değiştir
Spesifikasyon:
| Model | R6GC1-77G6 |
| İp boyutu | M18x1.5 |
| Erişim | 28 mm |
| Hex. | 22 mm |
| Koltuk tipi | Düz |
| Boşluk | 0.3mm |
| Elektrot Türü | Ön oda |
| Direnç | - Evet. |
Çapraz referans:
CAT 602-7619/346-5123
Başvuru:
![]()
![]()
![]()
Paketleme ve teslimat:
1) plastik kutu, beyaz kağıt kutu
2) Müşterinin gereksinimlerine göre.
![]()
Şirket Profili:
TAKUMI, 1961'den bu yana Çin'de 1 numaralı buhar fişek üreticisidir ve ISO 9000, TS 16949 Kalite Sistemi Sertifikası'na sahiptir.Ürünlerimizin yüksek kalitesi tüm dünyada ünlü markalarla aynıdır, fiyatımız ise daha rekabetçidir.
![]()
Avantajlarımız:
1Endüstride 50 yıldan fazla deneyim
2ISO9001, TS 16949 kalite sistemi sertifikası altında ürünler
3Yüksek kaliteyi sağlamak için iyi hammaddeler ve gelişmiş teknoloji
4Güvenilir performans ve rekabetçi fabrika fiyatına sahip çeşitlendirilmiş ürünler
5Kalite ve % 100 denetim konusunda sıkı.
6Profesyonel teknik destek ve servis.