Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Nicholas Ye

Telefon numarası : 18673307102

Naber : +8618673307102

Free call

Heavy Industries Motor Bike Bujileri Denso Torch Kawasaki E6TC

Min sipariş miktarı : 3000 ADET Fiyat : negotiation
Ambalaj bilgileri : Müşteri isteği olarak Teslim süresi : 35 iş günü
Ödeme koşulları : MoneyGram, Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C Yetenek temini : 10000 adetten fazla ay
Menşe yeri: Çin Marka adı: Torch
Sertifika: TS16949 / ISO9001 Model numarası: E6TC

Detay Bilgi

Tip: E6TC İplik: M14*1.25
Ulaşmak: 12,7 mm altıgen: 20,8 mm
Koltuk tipi: Düz ısı aralığı: 6
Direnç veya Direnç Olmayan: Dirençsiz Elektrot Geliştirmeleri: Nikel alaşımlı elektrot
AÇIKLIK: 0,8 mm Elektrot Tipi: J Tipi
Vurgulamak:

E6TC Motorlu Bisiklet Bujileri

,

Denso Torch Motorlu Bisiklet Bujileri

,

M14x1.25 Motosiklet Bujileri

Ürün Açıklaması

Kendi Fabrika İyi Fiyat Motorlu Bisiklet Bujileri Denso Torch Kawasaki Heavy Industries E6TC

  •  
  •  
  •  

1.Detay Spesifikasyonu

Tip E6TC
İplik M14*1.25
Ulaşmak 12,7 mm
altıgen 20,8 mm
Koltuk Tipi Düz
Açıklık 0,8 mm
Isı Aralığı 6
Elektrot Tipi J Tipi
Direnç veya Direnç Olmayan Dirençsiz
Elektrot Geliştirmeleri Nikel Alaşımlı elektrot

 

2. Meşale Avantajı

Motosiklet sürücüleri, motor modifikasyonundan vites değiştirmeye kadar makinelerinden daha fazla güç elde etmenin yollarını aramalarıyla ünlüdür.Ancak, büyük yükseltmelere büyük para harcamak yerine, motosiklet bujilerinizi yükseltmek tam da ihtiyacınız olan destek olabilir.Eski motosikletler, geliştirilmiş motosiklet bujilerinden en fazla faydayı sağlamaya devam ederken, en sofistike model bile farkı hissedecektir.Torch size aradığınız ekstra gücü ve daha fazlasını verebilir.

TORÇ MOTOSİKLET BUJİLERİYLE GÜCÜ ARTIRIN

Fantezi, pahalı pazar sonrası egzoz sistemlerini, yükseltilmiş hava filtrelerini ve karbonlama kitlerini unutun.Birkaç Torch motosiklet bujisi fiyatına, motosikletinizin motorunun yanma strokundan mümkün olan en fazla patlamayı elde edebilirsiniz.Torch bujilerinin görünümüne aldanmayın – tıpkı daha geleneksel bujiler gibi görünür ve takılırlar.Ancak bu fişlerin içine baktığınızda, özünde benzersiz bir güç artırıcı teknoloji buluyorsunuz: bir kapasitör.Bu element enerjiyi depolar ve tam doğru zamanda serbest bırakır.

Zamanlama her şeydir, özellikle küçük bir motorda.Bujilerimiz size daha hızlı gaz tepkisi, daha sert hızlanma ve daha yumuşak bir sürüş sağlar.Daha ne isteyebilirsin?

TORÇ FİŞLERİYLE DAHA UZUN MOTOSİKLET BUJİ ÖMRÜNÜN KEYFİNİ ÇIKARIN

Bisikletinizin bakımına ne kadar az zaman harcarsanız, sürüşün keyfini çıkarmak için o kadar çok zaman harcarsınız, bu nedenle daha uzun buji ömrü önemlidir.Motosiklet bujilerimiz, daha uzun bir süre için rakiplerimizden daha güçlü bir enerji patlaması sağlar.Yakıtı verimli ve tamamen yakarak bujilerimiz daha temiz kalır ve daha uzun süre dayanır.

Bujilerinizi yükseltirken motosikletinizin buji kablolarını kontrol ettiğinizden emin olun.Ve fiş teli yalıtımındaki çatlak, ateşlemede düşük voltaja neden olarak genel performans kaybına neden olabilir.Eski bir fiş üzerinde biriken siyah karbon, bir voltaj sorununuz olup olmadığını veya çok zengin bir yakıt karışımınız olup olmadığını size söyleyecektir.

TORÇ MOTOSİKLET BUJİLERİYLE DAHA KOLAY BAŞLAMALAR

İlk marşta başlamayı reddeden bir motosiklet, motosiklet sahiplerinin karşılaştığı en sinir bozucu şeylerden biridir.Motosiklet bujileri, yanlış yanma nedeniyle oldukça kolay bir şekilde kirlenebilir ve bu da zor çalıştırmaya neden olabilir.Ancak motosiklet bujileri de sık sık yıpranır – o kadar ki, eski günlerde neredeyse her sürücü her ihtimale karşı yanında birkaç yedek parça taşırdı.Ultra verimli yanma ve hayal edilebilecek en güçlü kıvılcım ile Torch bujileri, bisikletinizin her seferinde ilk marşta çalışmasını sağlamaya yardımcı olur.

DAHA İYİ GAZ KOLU VE DAHA DÜŞÜK EMİSYON İÇİN MOTOSİKLET BUJİLERİ

Yakıt yakmanız ne kadar iyi olursa, motosikletiniz o kadar fazla güce sahip olur.Ayrıca, deponuzdaki her son damla yakıttan daha fazla güç çekmeniz anlamına gelir.Torçlu motosiklet bujileri, yakıtı geleneksel bujilerden daha verimli bir şekilde yakar ve size daha fazla güç, daha hızlı gaz tepkisi ve daha iyi yakıt tasarrufu sağlar.Daha düşük emisyon üretme bonusunu da ekleyin ve güvenilir atınızda neden başka bujileri kullanacağınızı hayal etmek zor.

3. Fabrika Ekranı

11

SSS
S: Ne tür bujiler karbon oluşumuna karşı iyi bir direnç sağlar?
A: Kirlenmeye yol açabilecek birikmiş karbon birikintilerini yakmak için kıvılcımın ateşleme ucunun yalıtkan yüzeyi boyunca sıçraması için tasarlanmış bir buji.Aralıklı boşaltma bujisi, ek boşluklu buji ve yarı yüzey boşluk tipi.
S: İyi ateşleme performansı nedir?
C: "Ateşleme performansı", bir motorun çok çeşitli hava/yakıt karışımlarını başarılı ve etkili bir şekilde yakma yeteneğini ifade eder.İyi bir buji "Ateşleme performansını" iyileştirebilir
S: Buji kirliliği nedir?
C: Ateşleme ucunda biriken karbonun yanlış ateşlemeye yol açan elektrik kaçağına neden olduğu bir olgudur.
S: Bujinin aşırı ısınmasının etkileri nelerdir?
C: Uzun süreli aşırı ısınma, buji elektrotlarının erimesine ve motorun hasar görmesine neden olan ön ateşleme ve patlama gibi anormal yanmalara neden olabilir.
S: Buji için belirlenmiş bir sıkma torku var mı?
A: Q15 Buji için belirlenmiş bir sıkma torku var mı A Buji için sıkma torku bujinin çapına göre değişir.Aşağıdakiler önerilen tork değerleridir.
S: İzolatör ile metal kabuk arasında gaz sızıntısı nedeniyle bir leke mi var?
C: Gaz sızıntısından değil, korona deşarjından (korona lekesi) oluşan bir lekedir.
S: Bir buji ne kadar süre dayanır?
C: Bir buji doğru şekilde kullanılsa bile, sarf malzemesi olduğu için periyodik olarak değiştirilmesi gerekir.
S: Doğru ısı derecesine ek olarak, kullanım sırasında başka ne gibi önlemler alınmalıdır?
A: Bujinin doğru diş erişimine sahip olduğundan emin olun.Uygun iplik erişimi olmadan motor düzgün çalışmayacaktır.Yanlış diş uzunluğuna sahip bir buji hatalı kullanılırsa, piston veya valf ona çarparak motora zarar verebilir.Ayrıca, elektrotun aşırı ısınması ve erimesi endişesi de vardır.

Biz senin için burdayız!

Yorumlarınız ve sorularınız Torch'un kaliteli parçalar üretmesine yardımcı oldu.Gelecek yılları daha da iyi hale getirmemize yardımcı olun.

Torch ile ilgili sorularınızı bize gönderin, cevapları bulmanıza yardımcı olalım.Torch ile olan deneyimlerinizle de ilgileniyoruz.Bize web sitemiz ve/veya ürünlerimiz için önerilerinizi iletin, hatta favori Torch hikayenizi paylaşın.

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

nicholas@torchgroup.cn
+8618673307102
18673307102
Nicholasye275
86-18673307102
18673307102