Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Changsha Torch Auto Parts Co.,Ltd İletişim bilgileri

iyi kalite otomatik bujileri satış için
iyi kalite otomatik bujileri satış için
Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 10 yıl sürecek ve sağladıkları hizmeti kabul etmelerinin beklendiğinden beklenecek. Bizim endişemiz her zaman iyi çözüldü.

—— Mr.Taraghi

Ürünler iyi kalitede. Onlara güveniyorum çünkü asla onlarla disapointed olmadım. Satış sonrası da çok iyi.

—— Tomas

Ben sohbet şimdi

Changsha Torch Auto Parts Co.,Ltd

Adres : Bina A3-306 Lugu Enterprise Meydanı, NO.27 Wenxuan Yolu Changsha, Hunan, Çin ..
Fabrika adres : NO.68 Hongqi Yolu, Zhuzhou, Hunan, Çin
WorkTime : 8:00-17:30(Beijing Saat)
İş telefonu : 86-731-84830658(Çalışma Zamanı)   86-186-7330-7102(Çalışma dışı zaman)
Faks : 86-731-84830648
Bize ulaşın :
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
(0 / 3000)

İlgili kişi : Mr. Nicholas Ye
İş unvanı : Director
İş telefonu : 18673307102
Viber : 86-18673307102
WhatsApp : 86-18673307102
Skype : Nicholasye275
WeChat : 18673307102
E-posta : nicholas@torchgroup.cn
İlgili kişi : Ms. Suse Zhang
İş unvanı : Sales
İş telefonu : 86-18229480993
Viber : 86-18229480993
WhatsApp : 86-18229480993
Skype : susezhang
WeChat : 18229480993
E-posta : suse@torchgroup.cn
İlgili kişi : Ms. Jenifer Peng
İş unvanı : Sales
İş telefonu : 13548706464
Viber : 86-13548706464
WhatsApp : 86-13548706464
Skype : pengyan03021
E-posta : jenifer@torchgroup.cn
İlgili kişi : Ms. Jamie Peng
İş unvanı : Sales
İş telefonu : 18874887715
Viber : 86-18874887715
WhatsApp : 86-18874887715
Skype : jamiepeng1124
E-posta : jamie@torchgroup.cn
İlgili kişi : Ms. Cathy Wang
İş unvanı : Sales
İş telefonu : 15367823075
Viber : 86-15367823075
WhatsApp : 86-15367823075
Skype : cathy-torch@hotmail.com
E-posta : cathy@torchgroup.cn
İlgili kişi : Mr. Van Liu
İş unvanı : Sales
İş telefonu : 18569464918
WhatsApp : 86-18569464918
Skype : 86-13574226922
WeChat : 13667328571
E-posta : van@torchgroup.cn
İletişim bilgileri
Changsha Torch Auto Parts Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Nicholas Ye

Tel: 86-731-84830658

Faks: 86-731-84830648

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)