Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Nicholas Ye

Telefon numarası : 18673307102

Naber : +8618673307102

Free call

TAKUMI JAPAN AUTO PARTS CO.,LTD.

Adres : ODA 3,27 / F., HO KING TİCARET MERKEZİ, NO.2-16 FA YUEN SOKAK, MONG KOK, KOWLOON HK
Fabrika adres : Bina A3-306 Lugu Enterprise Square, NO.27 Wenxuan Road Changsha, Hunan, Çin ..
WorkTime : 8:00-17:30(Beijing Saat)
İş telefonu : 86-731-84830658(Çalışma Zamanı)   86-186-7330-7102(Çalışma dışı zaman)
Faks : 86-731-84830648
Free call Video chat

İlgili kişi

  • Mr. Nicholas Ye
  • İş unvanı : Director
  • İş telefonu : 18673307102
  • WhatsApp : 86-18673307102
  • Skype : Nicholasye275
  • WeChat : 18673307102
  • E-posta : nicholas@takumijap.com
  • Ms. Suse Zhang
  • İş unvanı : Sales
  • İş telefonu : 86-18229480993
  • WhatsApp : 86-18229480993
  • Skype : susezhang
  • WeChat : 18229480993
  • E-posta : suse@takumijap.com
  • Ms. Cathy Wang
  • İş unvanı : Sales
  • İş telefonu : 15367823075
  • WhatsApp : 86-15367823075
  • WeChat : 15367823075
  • E-posta : cathy@takumijap.com
  • Mr. Van Liu
  • İş unvanı : Sales
  • İş telefonu : 18569464918
  • WhatsApp : 86-18569464918
  • Skype : 86-13574226922
  • WeChat : 13667328571
  • E-posta : van@takumijap.com
  • Ms. Daisy Wang
  • İş unvanı : Sales Manager
  • İş telefonu : 0086 13680723202
  • WhatsApp : 86-13680723202
  • Skype : daisy22900
  • WeChat : 13680723202
  • E-posta : daisy@takumijap.com
  • Ms. Echo Cheng
  • İş unvanı : Sales Manager
  • İş telefonu : 0086 15184002219
  • WhatsApp : 86-15184002219
  • WeChat : 15184002219
  • E-posta : echo@takumijap.com
  • Mr. Kim Jin
  • İş unvanı : Sales Manager
  • İş telefonu : 0086 15107407645
  • WhatsApp : 86-15107407645
  • WeChat : 15107407645
  • E-posta : kim@takumijap.com
  • Ms. Bonnie Guo
  • İş unvanı : Sales Manager
  • İş telefonu : 0086 13397633600
  • WhatsApp : 86-13397633600
  • WeChat : 13397633600
  • E-posta : bonnie@takumijap.com
  • Ms. Rita Fu
  • İş unvanı : Sales Manager
  • İş telefonu : 0086 13397633600
  • WhatsApp : 86-13397633600
  • WeChat : 13397633600
  • E-posta : rita@takumijap.com
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

nicholas@takumijap.com
+8618673307102
18673307102
Nicholasye275
86-18673307102